Ładowarki sieciowe
Ładowarki sieciowe

Ładowarki sieciowe do telefonów, tabletów i laptopów o mocy od 18 do 48W. Wybrane ładowarki zapewniają także szybkie ładowanie z Power Delivery i Quick Charge. Ładuj kilka urządzeń mobilnych jednocześnie z akcesoriami GSM rodzimej marki Generacja M.

Ładowarki sieciowe

Parametry techniczne

Liczba produktów w kategorii: 7.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

 • Ładowarka sieciowa w kolorze czarnym wyposażona w jeden port USB typ C oraz jeden port typ A pozwoli Tobie na naładowanie twojego urządzenia bardzo szybko dzięki technologii Power Delivery o mocy 30 W oraz QC 18 W.  Ładowarka świetnie sprawdzi się do smartfonów marki Apple. Obudowa ładowarki została wykonana z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia. 

  Parametry techniczne


  Napięcie wejściowe: 100 - 240 V


  Napięcie wyjściowe: 5 - 20 V


  Moc ładowania: 30 W


  Temperatura pracy: 0 - 40 °C

 • Ładowarka sieciowa w kolorze białym wyposażona w jeden port USB typ C oraz jeden port typ A pozwoli Tobie na naładowanie twojego urządzenia bardzo szybko dzięki technologii Power Delivery o mocy 30 W oraz QC 18 W.  Ładowarka świetnie sprawdzi się do smartfonów marki Apple. Obudowa ładowarki została wykonana z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia. 

  Parametry techniczne


  Napięcie wejściowe: 100 - 240 V


  Napięcie wyjściowe: 5 - 20 V


  Moc ładowania: 30 W


  Temperatura pracy: 0 - 40 °C • Ładowarka sieciowa w kolorze czarnym wyposażona w jeden port USB typ C pozwoli Tobie na naładowanie twojego urządzenia bardzo szybko dzięki technologii Power Delivery o mocy 25 W.  Ładowarka świetnie sprawdzi się do smartfonów marki Apple. Obudowa ładowarki została wykonana z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia. 

  Parametry techniczne


  Napięcie wejściowe: 100 - 240 V


  Napięcie wyjściowe: 5 - 12 V


  Moc ładowania: 25 W


  Temperatura pracy: 0 - 40 °C

 • Ładowarka sieciowa w kolorze białym wyposażona w jeden port USB typ C pozwoli Tobie na naładowanie twojego urządzenia bardzo szybko dzięki technologii Power Delivery o mocy 25 W.  Ładowarka świetnie sprawdzi się do smartfonów marki Apple. Obudowa ładowarki została wykonana z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia. 

  Parametry techniczne


  Napięcie wejściowe: 100 - 240 V


  Napięcie wyjściowe: 5 - 12 V


  Moc ładowania: 25 W


  Temperatura pracy: 0 - 40 °C • Ładowarka sieciowa w kolorze czarnym wyposażona w jeden port USB typ A pozwoli Tobie na naładowanie twojego urządzenia technologii Quick Charge 3.0. Ładowarka o mocy ładowania 18W zapewni szybkie ładowanie kompatybilnych urządzeń. Akcesorium wykonane z dobrej jakości plastiku, który zapewnia wytrzymałość. Ładowarka zasilana ze standardowego gniazdka elektrycznego 240V.

  Parametry techniczne


  Napięcie wejściowe: 100 - 240 V


  Napięcie wyjściowe: 5V  - 12 V


  Moc ładowania: 18W


  Temperatura pracy: 0 - 40 °C


  ładowarka sieciowa 3000mA USB C

 • Ładowarka sieciowa z dwoma portami USB pozwoli Ci naładować jednocześnie dwa urządzenia. Wyposażona została w port USB typ C oraz jeden port USB typu A. Dzięki zastosowanej technologii szybkiego ładowania Power Delivery w porcie USB C moc ładowania wynosi 20W. Zasilana napięciem 240V ze standardowego gniazdka elektrycznego.

  Parametry techniczne


  Napięcie wejściowe: 100 - 240 V


  Napięcie wyjściowe: 3,6 - 12 V


  Prąd ładowania: 5400 mA


  Temperatura pracy: 0 - 40 °C  Ładowarka sieciowa 20W + 2,4A

 • Ładowarka sieciowa 48W z dwoma portami USB pozwala naładować jednocześnie dwa urządzenia. W ładowarce zastosowano technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 18W oraz Power Delivery 30W, która umożliwia szybsze ładowanie smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Obudowa wykonana została z dobrej jakości tworzywa, zapewniając wytrzymałość produktu. Akcesorium w stonowanym kolorze czarnym. Zasilana ze standardowego gniazdka 240V.

  Parametry techniczne


  Napięcie wejściowe: 100 - 240 V


  Napięcie wyjściowe: 3,6 - 12 V


  Prąd ładowania: 6000 mA


  Temperatura pracy: 0 - 40 °C

Ładowarki sieciowe

Ładowarki sieciowe to akcesoria niezbędne właściwie w każdym domu czy miejscu pracy. Do czego są nam potrzebne? Do ładowania sprzętów, z których większość nas korzysta na co dzień – smartfonów, laptopów, głośników bezprzewodowych czy innych urządzeń mobilnych. Należy jednak pamiętać, że prawidłowe, a zarazem bezpieczne ładowanie sprzętów jest możliwe tylko wtedy, gdy ładowarka jest dobrze dobrana i dostarcza odpowiednią ilość prądu do zasilanych urządzeń.

Ładowarki sieciowe – szybkie ładowanie z Power Delivery i Quick Charge

Każda ładowarka sieciowa dostępna w ofercie Generacja M jest wyposażona w funkcje zapewniające szybkie ładowanie – Power Delivery lub Quick Charge 3.0. Power Delivery to technologia, która przez kabel USB typ C obsługuje moc ładowania nawet do 140 W. Za sprawą inteligentnego zarządzania przesyłem mocy, funkcja Power Delivery rozpoznaje i dostosowuje się do urządzenia, oferując najwyższy jak dotąd przesył energii. Akcesoria z Power Delivery wyróżniają się na tle innych ładowarek sieciowych tym, że komunikując się z podłączonym urządzeniem dobierają optymalną moc. Co przekłada się zarówno na prędkość ładowania, jak i bezpieczeństwo pracy.

Natomiast Quick Charge to wciąż najpopularniejsza technologia szybkiego ładowania w standardzie kompatybilnym z większością urządzeń elektronicznych. Technologia opatentowana przez firmę Qualcomm doczekała się już kilku generacji – a jedną z popularniejszych jest Quick Charge 3.0. Ładowarki sieciowe z funkcją Quick Charge 3.0 z napięciem zmieniającym się w przedziale 3,6-20 V oferują użytkownikom optymalne połączenie wydajności z bezpieczeństwem ładowania. Technologia ta nie jest kompatybilna ze złączem lightning. Ładowarki sieciowe z funkcją Quick Charge 3.0 dostępne w naszym sklepie internetowym są wyposażone w dwa porty wyjściowe – USB typ A i USB typ C. Ładowarki sieciowe z Quick Charge 3.0 wykorzystują wysokie napięcie, co umożliwia szybsze ładowanie, przy zastosowaniu kompatybilnych przewodów.

Ładowarki sieciowe z portami USB typ C i typ A

Ładowarki sieciowe oferowane przez Generacja M sprawdzają się do ładowania urządzeń różnego rodzaju – telefonu, laptopa, tabletu czy innego sprzętu mobilnego. W naszym sklepie znajdziesz ładowarki z portem USB C lub z dwoma wejściami – USB A oraz USB C. Dzięki temu łatwo dobierzesz model i typ ładowarki pasujący do Twojego urządzenia, również pod kątem parametrów technicznych. Odpowiednio dopasowana ładowarka sieciowa zapewni Ci bezpieczne, a zarazem skuteczne i szybkie ładowanie urządzeń, byś mógł w pełni i bez przeszkód korzystać z ich funkcjonalności w każdej sytuacji.

Wytrzymała i solidna ładowarka sieciowa

Przy zakupie ładowarki sieciowej, niezwykle istotnym aspektem jest też jakość jej wykonania. Nasze akcesoria powstają z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nadaje im trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Proponowane przez nas ładowarki są także odporne na przegrzewanie się. Ponadto są one wyposażone w niezbędne zabezpieczenia przed przepięciami, co zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania. Nie bez znaczenia pozostaje również estetyczny design produktów – nasze ładowarki sieciowe są dostępne w stonowanym, białym lub czarnym kolorze. Nie zapominamy przy tym o ekologii – każda ładowarka dostępna w naszej ofercie w całości nadaje się do recyklingu.