Uchwyty do telefonu
Uchwyty do telefonu

Wygodne i trwałe uchwyty samochodowe. Oferujemy wyjątkowo łatwe w montażu uchwyty na kratkę wentylacyjną lub na szybę. Wszystkie nasze akcesoria GSM wykonane są z wytrzymałych materiałów. Polecamy Twojej uwadze uchwyty do samochodu z ładowaniem indukcyjnym.

Uchwyty do telefonu

Parametry techniczne

Liczba produktów w kategorii: 5.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

 • Uchwyt do smartfonów MH12

  Cena 69,00 zł

  Uchwyt samochodowy do smartfonów umożliwia mocowanie kompatybilnego urządzenia mobilnego. Sprawny montaż uchwytu zapewnia praktyczna konstrukcja, dzięki której uchwyt można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Obrotowa głowica pozwala na jego instalację pod odpowiednim kątem.. Preferowane rozmiary mocowanych urządzeń: 4 - 7,2'.

  Parametry techniczne


  materiał: ABS + PC


  rozmiar urządzenia: 4" – 7,2"


  max szerokość urządzenia: 104 mm


  min szerokość urządzenia: 53 mm


  miejsce instalacji: kratka wentylacyjna


 • Uchwyt do smartfonów MH11

  Cena 79,00 zł

  Uchwyt samochodowy do smartfonów umożliwia mocowanie kompatybilnego urządzenia mobilnego. Solidny montaż uchwytu zapewnia przyssawka z zastosowaniem termoplastycznego poliuretanu (TPU). Dzięki temu materiałowi, po uprzednim odtłuszczeniu powierzchni, uchwyt można zamontować zarówno na szybie, jak i desce rozdzielczej samochodu. Ramię uchwytu, pozwala na jego instalację pod odpowiednim kątem. Preferowane rozmiary mocowanych urządzeń: 4 - 7,2'.

  Parametry techniczne


  materiał: ABS + PC


  rozmiar urządzenia: 4" – 7,2"


  max szerokość urządzenia: 104 mm


  min szerokość urządzenia: 53 mm


  miejsce instalacji: przednia szyba oraz deska rozdzielcza pojazdu


 • Grawitacyjny uchwyt samochodowy do urządzeń mobilnych umożliwia mocowanie oraz bezprzewodowe ładowanie. Wykonany z wytrzymałych materiałów ABS + PC. Montaż uchwytu zapewnia solidna konstrukcja, dzięki której uchwyt można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Obrotowa głowica pozwala na dostosowanie go pod odpowiednim kątem. Uchwyt utrzymuje urządzenie używając grawitacyjnych zacisków, które automatycznie się zacisną, gdy umieścimy w nim smartfon.

  Parametry techniczne


  materiał: ABS + PC


  rozmiar uchwytu: szerokość / wysokość: 96mm / 178mm


  rozmiar urządzenia: 4,7" – 6"


  max szerokość urządzenia: 85mm


  min szerokość urządzenia: 60mm


  miejsce instalacji: kratka wentylacyjna


  prąd wejściowy: 5V  2A | 12V  1,2A


  prąd wyjściowy: 5V  1A - 1,5A | 9V ⎓ 1,1A (max 10W)


 • Uchwyt grawitacyjny do smartfonów umożliwia mocowanie oraz bezprzewodowe naładowanie kompatybilnych urządzeń mobilnych. Sprawny i trwały montaż uchwytu zapewnia praktyczna konstrukcja, dzięki której uchwyt można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu, co sprawi, że uchwyt nie będzie ograniczał widoczności kierowcy. Obrotowa głowica pozwala na jego instalację pod odpowiednim kątem. Uchwyt utrzymuje urządzenie używając automatycznych zacisków, które pod wpływem nacisku smartfonu zacisną się.

  Parametry techniczne


  materiał: ABS + PC


  rozmiar uchwytu: szerokość / wysokość: 96mm / 178mm


  rozmiar urządzenia: 4,7" – 6"


  max szerokość urządzenia: 85mm


  min szerokość urządzenia: 60mm


  miejsce instalacji: przednia szyba oraz deska rozdzielcza pojazdu


  prąd wejściowy: 5V  2A | 12V  1,2A


  prąd wyjściowy: 5V  1A - 1,5A | 9V ⎓ 1,1A (max 10W)


 • Uchwyt samochodowy do telefonów oraz smartfonów umożliwia bezpieczne mocowanie urządzeń mobilnych. Uchwyt posiada mocowanie na kratkę wentylacyjną. Akcesorium utrzymuje urządzenie używając grawitacyjnych zacisków, które automatycznie się zacisną, gdy ułożymy w nim smartfon lub telefon. Całość wykonana została z wytrzymałych materiałów odpornych na pękanie.

  Parametry techniczne


  materiał: ABS + PC


  rozmiar uchwytu: szerokość / wysokość: 96mm / 178mm


  rozmiar urządzenia: 4,7" – 6"


  max szerokość urządzenia: 85mm


  min szerokość urządzenia: 60mm


  miejsce instalacji: kratka wentylacyjna w pojeździe

Uchwyty do telefonu samochodowe

Współczesne telefony to urządzenia wielofunkcyjne. Używamy ich nie tylko do wykonywania połączeń, ale też podczas podróży, korzystając z nawigacji czy odtwarzając ulubioną muzykę. Jednak luźno odłożony smartfon w razie nagłego hamowania czy kolizji może stanowić zagrożenie – stąd w wyposażeniu kierowcy powinien znaleźć się solidny, wysokiej jakości uchwyt samochodowy na telefon.

Uchwyt samochodowy na telefon – gadżet dla każdego kierowcy

Dlaczego każdy kierowca powinien zaopatrzyć się w uchwyt na telefon? To przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa. Odłożony w przypadkowym miejscu telefon przy nagłym hamowaniu lub w razie kolizji zmienia się w latający pocisk, który może spowodować poważne obrażenia. Wysokiej jakości uchwyty samochodowe do telefonów pozwalają tego uniknąć. Ponadto urządzenia stabilnie przymocowane do deski rozdzielczej czy przedniej szyby lub na kratce wentylacyjnej umożliwiają komfortowe korzystanie z nich, bez konieczności odrywania wzroku od drogi.

Wysokiej jakości uchwyt na telefon do samochodu

Dostępne w naszym sklepie uchwyty samochodowe do smartfona są wykonane z wysokiej jakości materiału ABS. Tworzywo to cechuje się bardzo dużą wytrzymałością, dzięki czemu uchwyt do telefonu będzie Ci służyć przez długi czas, nie nosząc niemal oznak użytkowania. Co więcej, materiał ten jest odporny na wstrząsy, zapewniając stabilne mocowanie na różnych rodzajach uprzednio oczyszczonych powierzchni. Tym samym uchwyt samochodowy sprawdzi się właściwie w każdej podróży – nie tylko w miejskiej dżungli.

Uchwyty montowane na przedniej szybie lub desce rozdzielczej są wyposażone w specjalne przyssawki, które dodatkowo zwiększają stabilność mocowania. Przyssawki są wykonane z termoplastycznego poliuretanu (TPU), dzięki czemu solidnie trzymają się w miejscu mocowania, zwiększając Twoje bezpieczeństwo i umożliwiając komfortowe korzystanie z nawigacji czy odbieranie połączeń. Samo urządzenie stabilnie przytrzymują natomiast grawitacyjne zaciski, które automatycznie zacisną się, gdy ułożysz smartfon w uchwycie.

Wygodne w użytkowaniu uchwyty samochodowe

Każdy uchwyt samochodowy dostępny w sklepie Generacja M jest tak skonstruowany, by zapewnić Ci maksymalny komfort podczas użytkowania zarówno samego akcesorium, jak i smartfona. Uchwyt powinien przede wszystkim umożliwiać sprawne umieszczanie i wyjmowanie telefonu. Dzięki dwóm różnym długościom nóżki, bez problemu dobierzesz uchwyt, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy przy późniejszej obsłudze. Wszystkie nasze akcesoria są łatwe w montażu, zapewniają swobodną regulację i stabilne mocowanie – i to bez względu na to, na jaki rodzaj uchwytu się zdecydujesz.

Uchwyty do telefonu samochodowe z ładowaniem indukcyjnym

Jeśli cenisz wielofunkcyjność, z pewnością zainteresuje Cię uchwyt na telefon samochodowy z ładowaniem indukcyjnym. Dzięki tej funkcji, uchwyt pozwala na bezprzewodowe ładowanie smartfona lub innego kompatybilnego urządzenia mobilnego. Uchwyt do telefonu z ładowaniem indukcyjnym z powodzeniem przymocujesz zarówno do szyby, jak i deski rozdzielczej, a elastyczne ramię pozwoli Ci na ustawienie akcesorium pod wybranym kątem. W przypadku innych modeli telefonów, przydatne – zwłaszcza w trakcie dłuższej podróży – okazują się ładowarki samochodowe.

Nie bez znaczenia pozostaje także design uchwytu. Zawsze świetnym wyborem jest uchwyt czarny – to stonowany, ponadczasowy kolor, który zawsze prezentuje się estetycznie, a zarazem dyskretnie. Nie zapominamy przy tym o ekologii – każdy uchwyt dostępny w naszej ofercie w całości nadaje się do recyklingu.