Ładowarki z przewodem
Ładowarki z przewodem

W ofercie Generacji M posiadamy również ładowarki samochodowe z wbudowanym przewodem. Czy się wyróżniają?

• mimo, że są tańszym rozwiązaniem, to ich wyniki i osiągi podobne są do ładowarek bez wbudowanego kabla,

• prędkość ładowania różni się w zależności od wybranego złącza,

• większość ładowarek tego typu na rynku dostarcza natężenie ładowania na poziomie 1A, podczas gdy nasze ładowarki dostarczają do 2,4A.

Dzięki temu, że posiadają wbudowany przewód nie musimy się martwić o to, że zapomnimy go zabrać ze sobą, gdy chcemy gdzieś wyjechać a nasza bateria
w urządzeniu jest bliska wyczerpania.

Ładowarki z przewodem

Parametry techniczne

Liczba produktów w kategorii: 4.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

 • Ładowarka samochodowa zasilana jest z gniazdka samochodowego. Ładowarka umożliwia naładowanie telefonów komórkowych firmy Nokia.  

  Parametry techniczne


  Napięcie wyjściowe: 5 V


  Napięcie wejściowe: 12 - 24 V


  Prąd ładowania: 600 mA


  Temperatura pracy: 0 - 40 °C

 •  Ładowarka samochodowa z przewodem mini USB, naładuje każde kompatybilne urządzenie mobilne. Zasilana jest z gniazdka samochodowego prądem stałym 12/24V.

  Parametry techniczne


  Napięcie wyjściowe: 5 V


  Napięcie wejściowe: 12 - 24 V


  Prąd ładowania: 1200 mA


  Temperatura pracy: 0 - 40 °C

 • Ładowarka samochodowa ze złączem micro USB naładuje każde kompatybilne urządzenie. Zasilana prądem stałym 12/24V z gniazda zapalniczki w samochodzie. Ładowarka w kolorze czarnym z zintegrowanym przewodem.

  Parametry techniczne


  Napięcie wyjściowe: 5 V


  Napięcie wejściowe: 12 - 24 V


  Prąd ładowania: 2400 mA


  Temperatura pracy: 0 - 40 °C

 • 2400 mA ze złączem typ C

  Cena 40,00 zł

  Ładowarka zasilana jest z gniazda zapalniczki. Dzięki złączu USB C naładuje każde kompatybilne urządzenie mobilne. Maksymalny prąd ładowania wynosi 2400mA. 

  Parametry techniczne


  Napięcie wyjściowe: 5 V


  Napięcie wejściowe: 12 - 24 V


  Prąd ładowania: 2400 mA


  Temperatura pracy: 0 - 40 °C

Wysokiej jakości, solidna ładowarka samochodowa powinna znaleźć się w wyposażeniu każdego kierowcy. Jeśli szukasz tańszego rozwiązania, ale przy tym zapewniającego świetne parametry ładowania, doskonałą propozycją dla Ciebie będą ładowarki samochodowe z kablem.

Ładowarka samochodowa z kablem

Ładowarki do samochodu z kablem to akcesoria przeznaczone przede wszystkim do starszych modeli telefonów. Choć są nieco mniej popularne niż ich odpowiedniki pozbawione przewodu, nie sposób im odmówić kilku istotnych zalet. Oferowane w sklepie Generacja M produkty zapewniają podobne parametry ładowania, co akcesoria bez kabla. Tym samym zyskujesz pewność, że ładowarka będzie niezawodnie służyć Ci nawet w najdłuższej podróży.

W zależności od wybranego modelu i rodzaju zastosowanego złącza, proponowane przez nas akcesoria zapewniają parametry ładowania zbliżone do ładowarek USB. Są przystosowane do obsługi różnych urządzeń – w tym telefonów komórkowych Nokia oraz sprzętów ze złączami mini USB, micro USB oraz USB C. Wśród naszych produktów znajdziesz ładowarki z kablem, które zapewniają natężenie prądu ładowania od 600 do 2400 mA.

Wysokiej jakości ładowarki do samochodu z kablem

Akcesoria tworzące asortyment sklepu Generacja M są wykonane z dobrej jakości tworzywa. Dzięki temu wyróżniają się wytrzymałością oraz wysoką odpornością na powstawanie uszkodzeń mechanicznych, zapewniając bezawaryjne użytkowanie przez długi czas. Wszystkie nasze ładowarki mają zabezpieczenia przed przepięciami, co gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania.

Oferowane przez nas produkty są także bardzo wygodne w użytkowaniu. By rozpocząć ładowanie, wystarczy podłączyć ładowarkę do gniazda zapalniczki, a do niej wybrane urządzenie mobilne. Jako że tego rodzaju ładowarki są już wyposażone w przewód, nie musisz też pamiętać, by przed wyjazdem w trasę zabrać ze sobą kabel samochodowy do telefonu. Na uwagę zasługuje także ponadczasowy i estetyczny design naszych akcesoriów – modele z kablem są dostępne w uniwersalnym czarnym kolorze.